Për rezervime: 068 40 80001, info@boomboomroom.al

Boom Boom Room - Jazz Club Tirana

“U be me shume se nje dekade qe brenda mureve te tij, luhet e kercehet jazz edhe pse nuk jemi ne Epoken e Arte te Jazz-it …
Gjithmone ka dicka intriguese, nje si fare mendjemadhesie aspak te demshme te pasurit e nje shijeje ndryshe nga ajo e pergjithshmja, te pelqyerit e dickaje qe s’eshte ne mode per momentin, por qe eshte shkrire nje here e mire me kohen dhe rri brenda saj.”
Per Boom Boom Room Jazz Club Tirana – Madame Mapo Magazine

Pub Jazz Club Tirana

Boom Boom Room, ofron cdo fundjave muzike live jazz dhe blues me muzikante te zgjedhur Shqiptar dhe te huaj. Gjate diteve e neteve te tjera te javes, muziken me te mire te perzgjedhur nga hitet e jazz-it nder vite.

Bar Jazz Club Tirana

Ne barin e Boom Boom Room do te gjeni pije te ndryshme alkolike dhe jo-alkolike. Gjithashtu nuk mungojne kokteile te larmishme te pergatitura enkas per shijen tuaj.

Restorant

:: more info

Restorant Jazz Club Tirana

Kuzhine Italiane dhe Tradicionale e nderthurur me vererat e zgjedhura Italiane, Spanjolle, Franceze dhe Shqiptare te kantines tone.

Partneret TaneBoom Boom Radio

Eventet e ardhshme

Oraret e Eventeve

  • Ditën e Premte

    22:00

  • Ditën e Shtunë

    22:00

Posteri i Javes